У продажу

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька, 16Б

О комплексе

Багатофункціональний житловий комплекс INTERGAL CITY розташований в самому серці столиці, на Печерську, на вул. Старонаводницькій. Унікальне місто майбутнього – новітній комплекс бізнес-класу – стане в один ряд з надсучасними світовими зразками.

У цій будові оригінально все: сміливе використання білого кольору, унікальна архітектура, організація відкритих вільних просторів в інтер’єрі, заповнених світлом, повітряні містки, які поєднають каскадні зелені тераси.

INTERGAL CITY органічно поєднає всі сфери сучасного життя: житловий комплекс, торговий та бізнес-центр. Футуристична елегантність комплексу дозволить розмістити у його вежах елітні житлові апартаменти та пентхауси

Інфраструктура комплексу буде представлена галерею бутиків, розкішним SPA-центром з басейном, фітнес-центром з тренувальними залами, кафе та рестораном з власною терасою, – до послуг мешканців комплексу будуть всі можливості сучасного стилю життя. Також передбачено просторий підземний та гостьовий паркінг для мешканців та власників комерційної нерухомості.

Майбутнє – це INTERGAL CITY!

Стабільність

17 років успішної роботи

Надійність

74 реалізованих проєктів

Якість

4 млн збудованих м2

Портфоліо

Понад 3,8 млн м2 нерухомості

Другие объекты

SKY AVENUE
вул. Народного Ополчення, 3
Вокзальна
У продажу
LA MER
м. Одеса, 13-а станція Великого Фонтану
У продажу
INTERGAL CITY
Київ, вул. Старонаводницька, 16Б
Печерська
У продажу
CITY HUB
Київ, вул. Кудряшова, 8-10
Вокзальна
У продажу